tym-specialistu

Jaké je naše poslání?

Naším posláním je pomoci společnostem s digitalizací v oblasti provozu a správy informačních technologií. Zefektivníme zpracování požadavků Vašich uživatelů i zákazníků. Vybavíme Vás řešeními, která Vám pomohou realizovat strategii využití cloudových služeb lokálních i mezinárodních poskytovatelů. V neposlední řádě Vám pomůžeme centrálně řídit a sledovat komunikaci mezi jednotlivými aplikacemi Vaší firmy a proměnit tak samostatné aplikace v kompaktní a flexibilní motor digitalizace Vaší společnosti.

V čem jsme jedineční?

Jako jediná společnost na českém trhu implementujeme a podporujeme výhradně řešení společnosti BMC Software a to se statutem bronzového partnera. Tato specializace nám umožňuje prohlubovat a aktualizovat naše více než dvacetileté zkušenosti v této oblasti. Naši konzultanti mají certifikáty jak pro BMC produkty (BMC Certified Associate: Atrium Orchestrator (administrátor); Remedy AR System (administrátor), Digital workplace catalogue (administrátor), BMC Certified Professional: Discovery 11.x (administrátor), Remedy IT Service Management (administrátor), BMC Remedy AR System (vývojář), BMC Cloud Lifecycle Management (administrátor)), tak pro oblasti, kterých se řešení týkají (například ITIL® v3 Foundation – Certificate in IT Service Management, Information security manager – ISO/IEC 27001:2014, ISMS, Risk analysis).

tym-specialistu_2
Core Tým

Skvělé nápady podpořené zkušeností z projektů v mezinárodních společnostech.

Adam je seniorní odborník a manager, který má zkušenosti s řízením a dodávkou desítek úspěšných projektů. Jeho hlavním oborem je oblast IT service managementu (ITSM) a operační popory systému (OSS). Má 18 let zkušeností s designem, vývojem a nasazováním řešení postavených na produkteh BMC Remedy a Atrium. Vyvíjel a designoval aplikace na míru založené na platformě Remedy AR. Adam má je extrémně orientovaný na potřeby zákazníka a má velké komunikační schopnosti.

Jazyky: EN, DE, RU, CZ, SK

Václav je konzultant s více jak 10-ti lety zkušeností v oblasti IT architektury a designu, projektového řízení, koordinace off-shore týmů, dodávky a vývoje aplikací a jejich testování. Na výrazně většině projektů pracoval pro nadnárodní společnosti s mezinárodním přesahem. V core týmu Cadmium se zabývá obchodními a technickými konzultacemi, designem a implementací v oblasti Enterprise Service Managementu, se zaměřením na produkty společnosti BMC (ITSM, CMDB, SRM a dalších).

Jazyky: DE, EN, FR, ES, PL, RU, CZ

Tomáš má za sebou 5 let zkušeností s dodáváním a řízením projektů včetně vlastního vývoje aplikací. Pracoval převážně pro mezinárodní společnosti a to v několika rolích se zaměřením na oblast správy IT služeb a konfigurace, implementace a provoz nástrojů BMC Atrium CMDB a BMC Remedy IT Service Management (ITSM, OS3). V core týmu Cadmium se zabývá řízením zdrojů, dodávkou projektů a technickými konzultacemi v oblasti BMC Remedy produktů.

Jazyk: EN, CZ

KDO JSOU NAŠI ZÁKAZNÍCI?